Žiūrėti
video

ES Projektai

ES

Įgyvendinamas Integris paslaugų įsigijimo ir užsakymo valdymo skaitmeninimo projektas

UAB „Integris“ yra inovatyvi informacinių technologijų įmonė, siūlanti rinkai savo sukurtą, nuolat vystomą ir palaikomą WiseTeam programą, kuri priklausomai nuo klientų poreikio gali būti klientams skirtingai pritaikoma. Įmonės klientai – paslaugų ir gamybos įmonės, kurios nuomojasi WiseTeam programą arba įsigyja jos licencijas.

Siekiant patenkinti klientų poreikius – vykdyti paslaugų prekybą internetu, įmonė 2022 m. kovo mėn. pradėjo įgyvendinti projektą, kuris skirtas el. parduotuvės diegimui ir integravimui į įmonės turimą išteklių valdymo sistemą.

Projekto dėka įmonės klientai galės naudotis UAB „Integris“ klientų savitarnos sprendimu, kuris leis klientams savarankiškai susigeneruoti sutartį, jos pakeitimus (nustatyti reikalingą licencijų skaičių, pasirinkti mokėjimo dažnį, nustatyti konfigūracijos duomenis, sugeneruoti ir parsisiųsti sąskaitas, sąskaitas apmokėti bankiniu pavedimu arba automatiškai nuskaitant lėšas iš kliento pateiktos banko kortelės), atlikti egzistuojančio užsakymo pakeitimą (sumažinti ir padidinti licencijų skaičių, pakeisti banko kortelės duomenis, pakeisti rekvizitų informaciją ir kt.).

Projekto vertė 25 000 Eur, iš jų 18 750 Eur skiriamas finansavimas iš Europos regioninės plėtros fondo, kaip Europos Sąjungos atsako į COVID-19 pandemiją priemonė.

Projekto trukmė – 12 mėn.