Žiūrėti
video

Apie mus

Mūsų įmonė

Esame inovatyvi, privataus kapitalo informacinių technologijų įmonė, siūlanti rinkai lanksčią CRM ir projektų valdymo programą WiseTeam.

Idėja šiam produktui gimė dar 2013 m. susiduriant su problema – kaip patogiai valdyti ir realiu laiku matyti visos įmonės projektų „pilną paveikslą“? Nerandant rinkoje šį poreikį tenkinančio sprendimo buvo nuspręsta imtis šios problemos patiems, kurią jau venuoliką metų padedame spręsti savo klientams.

Mūsų misija

Visi didžiausi žmonijos laimėjimai buvo ir bus pasiekti bendradarbiavimo dėka, mūsų įmonės tikslas yra suteikti komandoms visus reikalingus įrankius patogiam ir efektyviam darbui tarpusavyje. Norime įgalinti komandas skirti daugiau laiko spręsti svarbiausiems klausimams, o ne bereikalingiems susitikimams, neaiškioms atsakomybėms ar išmėtytos informacijos paieškoms.

Mūsų vertybės

• Atsakingumas ir patikimumas – WiseTeam sprendimą vystome pirma galvodami apie naudotoją, o į iškilusias problemas reaguojame greitai ir stengiamės surasti visiems geriausią sprendimą.

• Tendencijų sekimas ir nuolatinis mokymasis – nuolat stebime rinką, vykstame į mokymus ir tarptautines parodas.

• Skaidrumas – su klientais ir darbuotojais bendraujame atvirai ir sąžiningai.

• Pozityvi darbo aplinka – kuriame pozityvią aplinką, kurioje darbuotojai gali jaustis saugūs ir pilnai realizuoti savo įgūdžius.