Išbandykite Demo Versiją

Išbandykite Demo Versiją

Dėkojame už Jūsų žinutę, artimiausiu metu jums atsakysime.


WiseTeam Siūlo

Kanban board wiseteam system

Kanban – laiko ir užduočių valdymas

Kanban board wiseteam system

Vienoje vietoje susiplanuokite ir realiu laiku stebėkite visas užduotis susijusias su projektais, pardavimais ir vidinėmis veiklomis. Užduotys pateikiamos interaktyviame KANBAN lentos vaizde, kuris leidžia greitai paskirstyti darbus, koncentruotis į šios savaitės užduotis ir visuomet matyti numatomą darbuotojų užimtumą. Neįdėdami daug pastangų, tiksliai apskaitykite darbuotojų laiką, o vėliau prie konkretaus projekto matysite suvestinę informaciją ir akimirksniu galėsite išrašyti sąskaitas.

Projektų portfelio valdymas

Project Portfolio dashboard WiseTeam system

Lengvai susiplanuokite projektą, jo veiklas, rezultatus ir biudžetą. Nuo šiol realiame laike stebėkite faktinę situaciją ir vykdykite projektą laikantis sutartų terminų, biudžeto ir apimties. Matykite ne tik vieno projekto situaciją, tačiau ir viso projektų portfelio ar visos įmonės projektų vaizdą.

Project Portfolio dashboard WiseTeam system
Opportunity Kanban board WiseTeam system

Pardavimų valdymo sistema

Opportunity Kanban board WiseTeam system

Vienoje vietoje turėkite potencialius klientus, jų darbuotojus ir nepameskite potencialių pardavimo galimybių. Analizuokite pardavimų potencialą pardavimų piltuvėlio vaizde, matydami kiek pardavimo galimybių yra kiekvienoje Jūsų pardavimo stadijoje. Taip pat įrankio pagalba segmentuokite potencialius ir esamus klientus, organizuokite rinkodaros kampanijas ir stebėkite jų įgyvendinimo efektyvumą.